Přihlášené přednášky

Přednášející Typ Název přednášky Bližší informace
Přednášková noc Krátká (30 min) Úvodní řeč Krátká řeč na úvod. Zjistíte, kde co najdete, co můžete a nesmíte dělat a na koho se můžete obrátit v případě problémů.
Petr Šťastný Krátká (30 min) Rust: programovací jazyk budoucnosti Ukážu vám Rust! Možná jste o něm už slyšeli. Je to úžasný jazyk který je rychlý jako C a přitom paměťově bezpečný. Jak je to možné? Vysvětlím filosofii Rustu a ukážu, proč je už několik let v řadě hodnocený jako nejoblíbenější jazyk a jak je možné, že začal nahrazovat ostatní jazyky ve Firefoxu, Discordu, systémech Cloudflare, nebo Windows.
Petr Šťastný Workshop (60 min) Otevírání zámků bez klíče, snadno a rychle! Někteří se tím živí, někdo se prostě jenom nudí v metru. Nezávisle na vaší motivaci vás naučím, jak zámky otevírat bez nutnosti vlastnit klíč. Ukážeme si základní techniky a naučíme se otevřít náš první zámek. Je to jednodušší než si myslíte. Workshop je vhodný i pro úplné začátečníky kteří nikdy předtím zámek nedrželi v ruce.
Adéla Bejdová a Petr Šťastný Variabilní (∞ min) How to capture a girlfriend This lecture will present various proven ways of acquiring a girlfriend. Whole lecture will be in Czech language and is targeted at people with very good mathematical background. Good undestanding of limits and derivatives is a must.
Veronika Boguschová Dlouhá (60 min) Jednorožci Repríza přednášky z HraNoLu 2020. Vše, co jste chtěli, a možná i nechtěli vědět, s diskusní vsuvkou.
Ondřej Havelka Workshop (60 min) Prezentace naslepo Chcete si zkusit jaké to je prezentovat před neznámými lidmi a zároveň nemít ani potuchy o čem to vlastně mluvíte ? Přijde si to zkusit. Nebo se prostě přijďte pobavit nad výkony ostatních.
Ondřej Havelka Dlouhá (60 min) Filosofická přednáška na téma morálka a smysl života Chcete se dozvědět smysl života, vesmíru a vůbec? Jste zástupce lidského, nebo jiného inteligentního druhu? (Bereme vše od delfína). Ano ? Tak výborně, tato přednáška je pro vás. Podíváme se na některé z nejzajímavějších filosofických myšlenek a bude následovat diskuse, ve které je můžeme hodnotit, rozebrat jednotlivé teorie a následně odhlasovat, která z nich je nejlepší. Ještě zajímavější to bude, až začnou padat vlastní teorie z publika. Ńaše společná diskuse bude otevřená všem novým i starým způsobům myšlení. Svůj názor můžete prosazovat jakýmkoli způsobem kromě těch při kterých muže dojít ke zničení místního vybavení.

Registrace přednášky

Registruj se pomocí tohoto formuláře a přihlaš si svoji přednášku na PŘeNoc.

Vyber si nějaké zajímavé téma a napiš nám o něm. Jakmile ti přednášku schválíme, dostaneš od nás informační email. Vstup na akci budeš mít samozřejmě zdarma. Můžeš mít i víc než jednu přednášku, záporné vstupné ale nebude.

Zobrazit formulář

Nefunguje to? Klikni sem.