Přihlášené přednášky

Přednášející Typ Název přednášky Bližší informace
Přednášková noc Krátká (30 min) Úvodní řeč Krátká řeč na úvod. Zjistíte, kde co najdete, co můžete a nesmíte dělat a na koho se můžete obrátit v případě problémů.
Petr Šťastný Krátká (30 min) Rust: programovací jazyk budoucnosti Ukážu vám Rust! Možná jste o něm už slyšeli. Je to úžasný jazyk který je rychlý jako C a přitom paměťově bezpečný. Jak je to možné? Vysvětlím filosofii Rustu a ukážu, proč je už několik let v řadě hodnocený jako nejoblíbenější jazyk a jak je možné, že začal nahrazovat ostatní jazyky ve Firefoxu, Discordu, systémech Cloudflare, nebo Windows.
Petr Šťastný Workshop (60 min) Otevírání zámků bez klíče, snadno a rychle! Někteří se tím živí, někdo se prostě jenom nudí v metru. Nezávisle na vaší motivaci vás naučím, jak zámky otevírat bez nutnosti vlastnit klíč. Ukážeme si základní techniky a naučíme se otevřít náš první zámek. Je to jednodušší než si myslíte. Workshop je vhodný i pro úplné začátečníky kteří nikdy předtím zámek nedrželi v ruce.
Adéla Bejdová a Petr Šťastný Variabilní (∞ min) How to capture a girlfriend This lecture will present various proven ways of acquiring a girlfriend. Whole lecture will be in Czech language and is targeted at people with very good mathematical background. Good undestanding of limits and derivatives is a must.
Veronika Boguschová Dlouhá (60 min) Jednorožci Repríza přednášky z HraNoLu 2020. Vše, co jste chtěli, a možná i nechtěli vědět, s diskusní vsuvkou.
Ondřej Havelka Workshop (60 min) Prezentace naslepo Chcete si zkusit jaké to je prezentovat před neznámými lidmi a zároveň nemít ani potuchy o čem to vlastně mluvíte ? Přijde si to zkusit. Nebo se prostě přijďte pobavit nad výkony ostatních.
Ondřej Havelka Dlouhá (60 min) Filosofická přednáška na téma morálka a smysl života Chcete se dozvědět smysl života, vesmíru a vůbec? Jste zástupce lidského nebo jiného inteligentního druhu? Tak výborně, tato přednáška je přesně pro vás. Podíváme se na některé z nejzajímavějších filosofických myšlenek a společně si je zhodnotíme, prodiskutujeme a zkritizujeme. Samozřejmostí bude i rozebrání názorů publika.
Matouš Fiala Krátká (30 min) Proč nikomu nevadí, že to piano neladí Věděli jste, že vaše ucho umí počítat rychleji než kalkulačka? Že je matematicky nemožné naladit piano? Dozvíte se, jak vyrobit hudební fraktálu, co jsou to polyrytmy a k čemu se používají, nebo jak zahrát kytarové sólo pouze pomocí bubnu.
Petr Šťastný, Heřman Sůra a Matěj Rohlík Krátká (30 min) Jak to bylo doopravdy: Náboženství (1/256) Popovídáme si o skutečných událostech, ze kterých vznikly známe náboženské mýty a legendy. Chcete se stát Mesiášem snadno a rychle? Přijďte na naši přednášku a dozvíte se, jak si založit vlastní náboženství!

Registrace přednášky

Registruj se pomocí tohoto formuláře a přihlaš si svoji přednášku na PŘeNoc.

Vyber si nějaké zajímavé téma a napiš nám o něm. Jakmile ti přednášku schválíme, dostaneš od nás informační email. Navíc se můžeš těšit na speciální dárek. A jestli chceš, klidně si těch přednášek můžeš vzít i víc. Jenom prosím míň než pět, už i to tady bylo. Přeci jenom máme jen jednu noc a přednášejících je víc.

Zobrazit formulář

Nefunguje to? Klikni sem.